DRAMATURĢIJAS PRAKTIKUMS 2018

 •  

   

   

   

   

   

  11. janvārī Rakstnieku savienībā sāksies kurss „Dramaturģijas praktikums”.

  “Ilgstoši rīkojot dramaturģijas pamatu intensīvos kursus, arvien vairāk tā beidzēju jautā par sarunas turpinājumu, par tekstu jaunradi, kuriem iedvesmu esam snieguši, – stāsta kursu vadītājs, dramaturgs Lauris Gundars. – Darbnīcu princips: nezaudēt nevienu potenciālu Latvijas dramaturgu, kādēļ janvārī sāksim 8 nodarbību ciklu, kurā lielākoties pievērsīsimies pašu tā dalībnieku iecerēm un pašu tekstu attīstīšanai. Ne mazāk svarīga ir savstarpēja izziņa, apjauta, ka neesi savās radošajās mokās viens.”

  Kurss paredzēts dramaturģijas pamatu kursu beidzējiem, citi interesenti par savām iespējam piedalīties, aicināti konsultēties, rakstot uz 11@darbnicas.lv

  Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunie, bet jau atzītie dramaturgi Justīne Kļava un Klāvs Knuts Sukurs.

  “Tā kā man dzīvē dažkārt uzrodas garlaicības sajūta – ak dievs, cik viss šai pasaulē ir skaidrs, zināms un nekas vairs īsti pārsteigt nevar, tad šie kursi pilnīgi kā svaigs gaiss un iedarbināja domāšanas procesu pavisam citā virzienā. Es noteikti gribu turpināt. Šobrīd ir sajūta – jo vairāk uzzinu, jo vairāk saprotu cik daudz nezinu un gribu saprast.” – tāds ir iepriekšējo kursu klausītājas Marikas secinājums.

  Kurss sākas 11. janvārī plkst. 18.00.

  Nodarbību dienas – 11., 18., janvāris, 1., 8., 15., 22. februāris, 1., 8. marts.

  Kursa klausītāji tiksies Rakstnieku savienības telpās A. Čaka ielā  37-1.

  Mācību maksa – EUR 120.00 (EUR 60.00 mēnesī).

  Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: 11@darbnicas.lv

  Kursus rīko biedrība „Darbnīcas”, atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.