LUGU KONKURSS “NOTVER LAIKU!”

 •  

   

   

   

   

  Lugu konkurss NOTVER LAIKU!

  Biedrība DARBNĪCAS sadarbībā ar Liepājas universitātes “Latvijas dramaturģijas centru” izsludina lugu konkursu “NOTVER LAIKU!”.

  Konkurss pakārtots Eiropas jauno dramaturgu festivālam INTERPLAY Europe 2018, kas šī gada jūnijā norisināsies Liepājā. Diviem šī lugu konkursa autoriem tiks nodrošināta dalība festivāla darbā. Abas lugas tiks tulkotas angļu valodā, lai 16 valstu eksperti novērtētu to izredzes Eiropas teātra kontekstā.

  INTERPLAY Europe ir Eiropas jauno dramaturgu saskarsmes un apmācības programma, kas dibināta 1998. gadā Berlīnē. Kopš 2000. gada arī Latvija ir šīs kustības sastāvdaļa. Programmas mērķis ir ne tikai apzināt Eiropas dramaturģijas situāciju, bet arī celt tās profesionālo līmeni, veicinot sadarbību starp dažādu valstu apmācības sistēmām un skolām. Ņemot vērā Latvijas un citu Baltijas valstu simtgadi, INTERPLAY Europe kustība lugu tematikā aicina pievērsties Eiropas vēsturi – gan pagātnei, gan iespējamajiem kontinenta un pasaules nākotnes scenārijiem.

  Lugas iesūtāmas elektroniski uz e-pastu anna@darbnicas.lv līdz 2018. gada 15. aprīlim, norādot darba autora kontaktinformāciju (tālruņa numuru un e-pasta adresi). Lugām jābūt neiestudētām, pabeigta viencēliena formātā, tās nedrīkst būt literāra darba dramatizējums.

  Lasījumiem iesūtītos darbus vērtēs “Latvijas dramaturģijas centra” un “Darbnīcu” apstiprināta žūrija, kuras sastāvā būs profesionāli dramaturgi un augstskolu pasniedzēji.