PAVASARA KURSS RAŽĪGAI VASARAI

 • viens pats laiva

   

   

  2014. gada pavasarī DARBNĪCĀS notika kārtējais „Dramaturģijas pamatu īsais kurss”.

  Kurss veidots, pamatojoties uz iepriekšējo grupu pieredzi un vēlmēm – līdzās teorētisko zināšanu apguvei klausītāji analizēja jau esošus dramaturģijas tekstus, izrādes un filmas, bet līdzās tam notika arī praktiskās radošās rakstīšanas nodarbības.

  Kursa pasniedzēji – LAURIS GUNDARS un RASA BUGAVIČUTE.

  Darbnīcas klausītāji tikās reizi nedēļā Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā ZIRGU PASTS.

  “Šī pavasara kurss bija aktīvs, darbīgs un gribošs. Kursa beigās, analizējot klausītāju topošo lugu un scenāriju idejas, neredzēju nevienu iemeslu, lai, sākoties vasarai, tās netiktu īstenotas. Ik reizi gaidām, ka jau tuvāko mēnešu laikā saņemsim kādu tekstu vērtējumam – arī šoreiz iezīmējām 1. augustu, kad kursa pasniedzēji saņems savās e-pasta kastēs jaundarbus vai izstrādātus pieteikumus. Uz priekšu!”

  LAURIS GUNDARS

  Klausītāju atsauksmes:

  Liels, liels paldies par 8 iedvesmojošiem vakariem! Mani šis paņēma vairākos līmeņos – gan paskatoties uz savu un apkārtējo dzīvi (piemēram, sapņi, Čehova ideālā dzīve pēdējā nodarbībā, un vēl, un vēl). Arī sanāca beidzot izgaršot teātra skeletu, ko līdz šim biju baudījusi jau gatavās skatuves formās un ģērbtuvēs. Man dikti patika Jūsu pāra mix kombinācija (dzimums, vecums, pieredze, prātošana, radīšana) – reāli labais!

  Laura M.

  Patika tēla analīzes paņēmieni – tas noderēs, skatoties jebkuru filmu/izrādi, ka arī pasniedzēju erudīcija – tas šādos kursos ir vissvarīgākais. Tā turēt!

  Valts C.

  Vajag turpinājumu!

  Kaspars R.

   

  Nākošais kurss rudenī, bet pieteikumus var jau sūtīt tagad – 11@darbnicas.lv

   

  DARBNĪCAS atbalsta LR Kultūras ministrija, VKKF un Latvijas Kultūras akadēmija.