“TAGAD ES BŪŠU TAVS DIEVS!”

 • JaunumiD

   

   

  DARBNĪCĀS ir beidzies kārtējais pavasara „Dramaturģijas pamatu īsais kurss”.

   

  “Vai esat kādreiz aizdomājušies, cik fantastiski būtu, ja ES varētu būt Dievs? Esat? Divreiz? Tā jau ir zīme, ka jums ir dotības. Un tagad izejiet ielās un pavērojiet cilvēkus, kas vienkārši iet, brauc, rāpo, lien jums garām. Viņi it tik dažādi. Varat iedomāties, ar ko nodarbojas šie cilvēki? Kāds ir viņu darbs, kā viņi tiek pie naudas? Ko ēd vakariņās? Kas varētu būt viņu vecāki? Un galu galā, par ko viņi sapņo? Paņemiet jebkuru no viņiem pie rokas, velciet sev līdzi un sakiet: “Tagad es būšu Tavs Dievs”.

  Lai zinātu, kas jādara tālāk, ir jāsatiek Lauris un Rasa. Viņi ievedīs fantastiskā iespēju pasaulē, kur pilnīgi viss ir iespējams, turklāt var sagadīties, ka par to iespējamo, cilvēki stāvēs rindās un gribēs maksāt naudu, kausies pie ieejas un prasīs autogrāfus pie mitekļa namdurvīm. Tā varat tikt pie jaunas, interesantas dzīves, kāda ir tikai Dieviem.

  Tas ir jāpamēģina katram, pat tad, ja jums nav personīgā sapņa kļūt par Blaumani!”

  Kursa klausītājs Oskars P.

  Man kursi ļoti patika – var pat teikt, ka esmu sajūsmā! Ja šogad uzņemtu dramaturgus, kas zin, varbūt pat mēģinātu stāties… Patika, ka kursos bija iespēja paskatīties uz it kā zināmām lietām no cita skatu punkta, un tagad sevi uzskatu par advancētāku teātra skatītāju.:) Ļoti ceru, ka kādreiz uz lielās skatuves būs iespēja redzēt Hamletu un Indrānus pēc oriģinālas dramaturģijas.”

  Kursa klausītāja Anete B.

  Kursa laikā līdzās teorētisko zināšanu apguvei klausītāji analizēja jau esošus dramaturģijas tekstus, izrādes un filmas, tomēr ne mazāk būtiskas bija praktiskās radošās rakstīšanas nodarbības.

  Kursa pasniedzēji – LAURIS GUNDARS un RASA BUGAVIČUTE.

  Nākošie kursi rudenī, bet pieteikties var sākt jau tagad – 11@darbnicas.lv